«ITALIAN BREAK» Венеція, Ріміні, Сан-Маріно, Будапешт

Тур по Європі № 150/11-з

Дати виїзду з Трускавця : 24.03.2020

Вартість:

320 євро з особи

Для організованих груп на кожні 15 осіб – 1 супроводжуючий безкоштовно

У вартість туру включено:

– проїзд в автобусі туристичного класу

– проживання (3 ночі в готелі) зі сніданками та вечерями

– супровід по всьому маршруту представником туроператора

– 3 оглядові екскурсії: у Сан-Маріно, Венеці, та Будапешті згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

Вражаюча Венеція

Венеція.  – це одне з найбільш унікальних місць  не тільки в Італії, але й у всій Європі. Місто на воді із чудовою архітектурою  та цікавою історією вже давно стало «Меккою» відпочинку для багатьох мандрівників.

Венеція – місто вічних романтиків із власним неповторним колоритом. Його часто називають містом-музеєм – тут майже кожна будівля має свою легенду. Тісно забудований розкішними старовинними будівлями історичний центр міста розташований на 120-ти невеликих піщаних островах, які з’єднуються між собою 400-ми мостами та перетинаються 170-ма каналами.

Релакс в Ріміні

На узбережжі Адріатичного моря розташоване курортне місто Ріміні. Його піщані пляжі розтяглися на 15 кілометрів. Не дивно, що ввечері на набережній прогулюються натовпи туристів, адже в цьому італійському містечку є де розвернутися. Центральна частина містанайкрасивіше місце, тут можна прогулятися на морський причал Ріміні, а звернувши на вуличку дель Фанте, побачити дивовижну будівлю – хатину рибалки, повністю облицьовану черепашками. Також тут є маяк, побудований в 18 столітті, 30 метрів у висоту, і пірс, довжиною в 200 метрів. Храм Малатести, тріумфальна арка імператора Августа, міст Тіберія, «Будинок хірурга» – це далеко не повний список історичних і архітектурних цікавих місць, розташованих у цьому районі.

Сан-Маріно

Сан-Маріно –  крихітна країна, що причаїлася на півночі Італії, – є прекрасним свідченням того, що розмір абсолютно не має значення. Знаєте, яка найстаріша країна Європи?Правильно, Сан-Марино. А знаєте, де з’явилася перша конституція? Правильно, в Сан-Марино. Багата історія та давня архітектура, яка прекрасно збереглася, допомогли «малюку»  стати  одним з найпопулярніших місць серед туристів Європи і світу. Тут на невеликій площі розміщено просто неймовірна кількість замків, фортець і музеїв.

Таємничий Будапешт

Екскурсія по найромантичніших і старовинних куточках Будапешта … Нас чекає маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і старовинними будівлями – Буда, а також Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і … сам Королівський Палац.