Червоноград (Джуринський водоспад) – Більче- Золоте (печера Вертеба, музей трипільської культури) – Монастирок (грот-скальний храм)

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 134/20-Л

Вартість:

2465 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

2010 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1720 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 5 екскурсій

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Червоноградський замок

Червоноградський замок – пам’ятник рукотворний.  Замок отримав свою назву на честь міста, в якому він розташований – Червоноград. Побудований палац ще в дев’ятому столітті. Він переходив від одного власника до іншого, захищав своїх господарів від ворожих нападів. До наших часів на місці замку залишилися тільки руїни, але виглядають вони дуже мальовничо.

Джуринський водоспад

Водоспад був створений за часів воєн з турецькими військами. Турки намагалися залишити населення села Червоноград без води і заморити їх спрагою, тому вони направили річку Джурин в інше русло. Так і утворився найбільший рівнинний водоспад в Україні – перепади між точками досягають 16 метрів!

Печера Вертеба

Печера Вертеба – природне підземелля, в якому стіни вкриті характерними для гіпсових печер кристалами. По суті, це – величезний зал, що залягає на глибині 10м під земною поверхнею, підпертий сотнями колон і вважається одним з найбільших в Європі. Стіни в печері – гладкі і темні, її лабіринти є заплутаними. Вхід являє собою величезну воронку з кам’яними стінами в землі, прямо посеред рівного поля. Печера водночас є пам’яткою природи та археології, у ній діє музей трипільської культури.

Скельний монастир

У маленькому селі Монастирок на Тернопільщині є дуже цікавий скельний монастир. Саме селище немов загубилося в горах, сюди дуже важко дістатися. Місце ніби спеціально призначене для пустельників. У горах знаходиться природна печера Язичницька. За історичними свідченнями, тут був храм стародавніх слов’ян. Потім монахи-відлюдники в 9-10 столітті заснували монастир. Над входом до печери нависає величезний камінь, його підтримують колони з плоских брил – це вже творіння людських рук.

Печера Млинки

Млинки – єдина в своєму роді печера, ходи якої розташовуються відносно горизонтально. Нинішні ходи печери – це колишні тріщини в дні моря, які з часом збільшилися під руйнівним впливом води. Печеру називають «Млинки» на честь однойменного стародавнього селища, в якому працювали чотири млини. Ще в 18 столітті селяни використовували одну з них для переробки гіпсу, видобутого в печерах. Звідти і пішла назва з українським корінням «млин», що означає «млин». Сьогодні ці місця – найважливіша природна пам’ятка України. Майже всі ходи в ній дуже вузькі, без спеціального одягу та спорядження по ним не пробратися. Всередині печери знаходиться кілька красивих залів з білими, жовтими, червоними і навіть чорними кристалами і сталактитами, а повітря печер визнане одним з найчистіших і корисних для організму людини.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.