Тур “Чудеса Буковини” Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам’янець-Подільський – Хмельницький

Залізничний тур по Україні (Буковина) № 139/ 3-Б

Вартість:

3100 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

2700 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

2370 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери по програмі туру

– проживання (1 ніч)

1 сніданок, 2 обіди та 1 вечеря

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 5 екскурсій згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

Екскурсія по Тернополю

Запрошуємо вас відвідати місто Західної України Тернопіль! По іншому його ще називають файне місто Тернопіль, як звучить у пісні українського гурту Брати Гадюкіни. Тернопіль, місто унікальне, іншого такого не знайдеш. Сюди їдуть заради чарівного Тернопільського озера, неквапливих прогулянок центральними вулицями. В Тернопіль їдуть в різні пори року і повертаються захопленими містом. Заблудитися у Тернополі неможливо, всі центральні вулиці  виходять до озера.
Ви матимете можливість подивитися історичний Тернопільський замок, пам’ятник відомої оперної співачки Соломії Крушельницької, унікальний трьохсторонній годинник, скульптурну композицію подаровану нашому місту американцями “Випадкова зустріч”. Крім того, ми побуваємо у давніх храмах Тернополя XVII та XVIII ст., прогуляємося по набережній перлини нашого міста Тернопільського ставу та покатаємося на пароплаві (квітень-жовтень).

Резиденція митрополитів Буковини і Далмації

Перлиною Чернівців є  величний ансамбль – Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, в будівлі якої розташований Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.  Ошатна архітектурна спортуда є символом толерантності Буковини та її жителів. Цей центр освіти та духовності краю сформувався недавно. Його створювали декілька поколінь зодчих, майстерно втіливши архітектурні смаки свого часу. Комплекс споруд є пам’ятником архітектури та занесений до списку Всесвітньої спадчини ЮНЕСКО. На території пам’ятки є дендропарк площею близько 5 гектарів, він був спроектований одночасно з резиденцією. Доглядали за парком найкращі садівники Європи.

Чернівці

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя. Воно дивує, зачаровує і залишає в пам’яті тільки позитивні емоції. Місто по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих так звана “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Хотинськая фортеця

Хотинськая фортеця – грандіозний середньовічний замок з п’ятдесятиметровими монолітними вежами. Живописний край на березі Дністра, в якому знаходиться замок, що став гордістю світової архітектури, приваблює не лише туристів, любителів фортифікаційних споруд, але й кінорежисерів. Саме тут знімали картини «Тарас Бульба» «Три мушкетери» «Баллада про доблесного лицаря Айвенго» та ін.

Кам'янець-Подільська фортеця

Кам’янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця. Прослуживши місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, зараз Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України.