Тур “Прикарпаття та Буковина” Тернопіль – Кривче – Хотин – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Хмельницький

Залізничний тур по Україні (Буковина) № 138/ 2-Б

Вартість:

3940 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

3470 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

3100 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери по програмі туру

– проживання в хостелі (3 ночі)

– 2 сніданки, 3 обіди та 2 вечері

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 7 екскурсій згідно з програмою

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квитки

– особисті витрати

Екскурсія по Тернополю

Запрошуємо вас відвідати місто Західної України Тернопіль! По іншому його ще називають файне місто Тернопіль, як звучить у пісні українського гурту Брати Гадюкіни. Тернопіль, місто унікальне, іншого такого не знайдеш. Сюди їдуть заради чарівного Тернопільського озера, неквапливих прогулянок центральними вулицями. В Тернопіль їдуть в різні пори року і повертаються захопленими містом. Заблудитися у Тернополі неможливо, всі центральні вулиці  виходять до озера.
Ви матимете можливість подивитися історичний Тернопільський замок, пам’ятник відомої оперної співачки Соломії Крушельницької, унікальний трьохсторонній годинник, скульптурну композицію подаровану нашому місту американцями “Випадкова зустріч”. Крім того, ми побуваємо у давніх храмах Тернополя XVII та XVIII ст., прогуляємося по набережній перлини нашого міста Тернопільського ставу та покатаємося на пароплаві (квітень-жовтень).

Кривче

Кришталева печера в селі Кривче – це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об’ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Кожна зала має власну назву і цікаву історію. Печери в Тернопільській області вважають одними з найбільш унікальних і древніх в Україні та Європі. Досліджено 23 кілометри печери. Протяжність туристичного маршруту – близько двох кілометрів.

Хотинськая фортеця

Хотинськая фортеця – грандіозний середньовічний замок з п’ятдесятиметровими монолітними вежами. Живописний край на березі Дністра, в якому знаходиться замок, що став гордістю світової архітектури, приваблює не лише туристів, любителів фортифікаційних споруд, але й кінорежисерів. Саме тут знімали картини «Тарас Бульба» «Три мушкетери» «Баллада про доблесного лицаря Айвенго» та ін.

Чернівці

Чернівці – це місто, яке увібрало в себе все саме чудове, що відбувалося з ним за всі сторіччя. Воно дивує, зачаровує і залишає в пам’яті тільки позитивні емоції. Місто по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), який занесений в світову спадщину ЮНЕСКО. Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!

Кам'янець-Подільська фортеця

Старовинна Кам’янець-Подільська фортеця є однією з найкрасивіших пам’яток архітектури України. Вона прослужила місту найпотужнішим оборонним форпостом протягом багатьох століть, безліч подій відбувалося у її стінах. Про це  і піде мова під час екскурсіїї…

Кам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Незважаючи на те, що все місто вражає своєю архітектурою і створює враження, що час у ньому зупинився, одна з його визначних пам’яток виділяється на загальному тлі – це старовинна Кам’янець-Подільська фортеця.