Тур “Казкова Грузія”

  • Місце призначення:
  • Тривалість: 5 days

Автобусний тур за кордон № 149/10-З

Вартість:

240 долл. з особи

Для організованих груп на кожні 15 осіб – 1 супроводжуючий безкоштовно

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі по маршруту

– проживання в готелі (4 ночі)

– харчування (4 сніданки, 4 вечері в готелі)

– супровід по всьому маршруту

– 3 екскурсії згідно з програмою

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

вхідні квитки в екскурсійні об’єкти

Хрестовий перевал

Шлях в Тбілісі лежить через Хрестовий перевал по військово-грузинській дорозі! Цей маршрут не тільки один з найкрасивіших і цікавих, але і один з найбільш зручних для подорожі! Тут немає повторень – суцільне чергування контрастних мальовничих ландшафтів, починаючи від долин із зеленню садів і виноградників на висоті 150 метрів над рівнем моря, і закінчуючи величними гірськими вершинами, що піднімаються вище 5000 метрів. Крім дивовижних видів на гори ми ознайомимося з Аркою Дружби Народів, Гірськолижним курортом Гудаурі, фортецею Ананурі!

Приїзд в Тбілісі.

Екскурсія по Тбілісі

Вас чекає захоплююче знайомство зі столицею Грузії, яке дозволить побачити головні пам’ятки міста. Шлях буде проходити по основним проспектам Тбілісі: Руставелі і Агмашенебелі. Також Ви проїдете по двом основним площами міста: Площі Свободи та площі Європи. В ході екскурсії Ви покатаєтесь по канатній дорозі, що простягнулася від парку Ріці до Сололакского хребта і всього за пару хвилин доберетеся до фортеці Нарікала. Далі ми прогуляємося від фортеці Нарікала по Сололакскому хребту, уздовж якого тягнуться залишки веж і стін і зізнаємося про стару частину міста. Саме тут Вам відкриється чудова панорама на все старе місто, на райони Сололакі, Авлабар і гори навколо. Також Вас чекає знайомство з такими культурними об’єктами як Національний музей, будівля парламенту, палац кавказького намісника, Олександрівський парк, храм Кашветі. Ви побачите міст Миру, одну з сучасних пам’яток міста, який з’єднує старе місто з новими районами- це виглядає так, як ніби дві різні епохи з’єднуються між собою.

Мцхета

Мцхета – стародавнє місто, перша столиця Грузії. Зараз це гарне невелике містечко, в якому знаходиться головний собор всієї Грузії – Светіцховелі, що належть до пам’яток ЮНЕСКО. Місто є одним з головних духовних центрів православної Грузії. За однією з версій саме тут зберігається хітон Христа! У Мцхеті знаходиться сувенірний ринок, де можна придбати автентичні грузинські жіночі прикраси.

Самтавро

Преображенська церква (Самтавро) розташовується в 7 хвилинах ходьби від Светіцховелі. Це другий за величиною храм Мцхети, зараз жіночий монастир. Дуже спокійне і по-особливому чарівне місце з цікавою історією.

Фортеця Бебрісціхе

Розташована на північній околиці Мцхети. Збереглися тільки стіни на кручі, всередині нічого немає. Згідно з однією з легенд, назва «Бебрісціхе» перекладається як «Фортеця старця». З висоти Бебрісціхе можна зробити панорамні фото!

[/day]
Храм хреста - Джварі

Великий храм хреста – Джварі, з території якого відкривається знаменита панорама злиття річок Арагви і Кури. Джварі – один із шедеврів архітектури по досконалості архітектурних форм і перший в Грузії пам’ятник ЮНЕСКО.

Шио-Мгвімский монастир

Шио-Мгвімскій монастир – середньовічний чернечий архітектурний комплекс в Грузії, крім мальовничого розташування це місце буде особливо цікаво своїми унікальними будівлями і багатовіковою історією. Дізнаємося легенду заснування монастиря.

Кахетія

Кахетія – це східний регіон в Грузії, саме в ньому виробляють більшу частину вина. Найбільш прославлений виноробний район Кахетії – Алазанська долина!

Жіночий монастир Бодбе

У маршруті нашого туру ми відвідаємо спочатку жіночий монастир Бодбе, дізнаємося його історію і отримаємо задоволення видами на долину. Бажаючі зможуть пройти шлях до святого джерела і зануритися.

Сігнагі

У перекладі з тюркського «Сигнахи» означає «неприступний», таким місто і був завдяки масивним фортечним стінам навколо міста, що уціліли до наших часів. Ви дізнаєтеся прекрасну легенду про кохання пов’язану з цим місцем. До слова, в місті працює цілодобовий ЗАГС, де можна офіційно розписатися. Крім нескінченних панорамних видів на Алазанкскую долину, рекомендуємо відвідати музей відомого художника Ніко Піросмані чи піднятися на фортецю. У вільний час можна пообідати в численних кафе і купити сувеніри.