Тур «Закарпатські смаколики »

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок)

С. Пилипець

Пилипець – гірськолижний курорт у Міжгірському   районі Закарпатської області, розташований на березі невеликої річки Плошанка на висоті 750 метрів над рівнем моря біля підніжжя гори Гемба (1497 м). Неподалік, за 6 км, знаходиться водоспад Шипіт, один із найкрасивіших водоспадів у Західній Україні. Тож відпочинок у цих краях – це прекрасна можливість покататися на лижах, поспостерігати гірські пейзажі та оздоровитися

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

Синевирська Поляна

У нашій прекрасній Україні є багато визначних місць, пам’яток архітектури, природи. Одне із них- озеро Синевир, яке у народі нарекли ” Морським оком”. Саме по собі воно унікальне. Адже знаходиться високо в горах, майже на 1000-метровій висоті над рівнем моря. З приводу виникнення цього витвору природи на Верховині побутують численні легенди ,які ви почуєте і будете   вражені. Налаштуйтесь на хороший настрій, на  море вражень…)

Селиська сироварня

Селиська сироварня – являється візитною карткою села і є унікальним соціальним проектом. Туристам, сировар пропонує ознайомчу екскурсію по сироварні з демонстрацією швейцарської технології виробництва сиру .Увесь процес перетворення молока на сир може простежити кожен охочий, побачити все на власні очі, продегустувати та придбати наступні сорти сиру: «Селиський», «Хуст» та «Нарцис»

Столиця лозоплетіння

Ізу вважають столицею лозоплетіння на Закарпатті. Зародився цей промисел в кінці ХІХ ст. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози:столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри, тощо. Торгівля тут завжди йде жваво. Неподалік від села знаходиться знаменита на всю Україну

Оленяча ферма

Оленяча ферма плямистих оленів. Вона є постачальником важливої медичної сировини – пантокрину, який добувають з рогів тварин. Закупівельна ціна сировини в Україні приблизно в 10 разів нижча ніж в Європі, тому власники використовують ферму також як туристичний об’єкт.

Бункер у Верхній Грабівниці

Це велика військова оборонна споруда, часів Другої світової війни, яка входить до потужної угорської оборонної системи «Лінія Арпада». Сам бункер викопаний на горі близько 100 метрів в глибину. Довжина його галерей і підземних приміщень майже кілометр.Ось все це ми з вами і побачимо).Або термальні джерела у м.Берегово.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.