Сиро-винний тур

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 135/21-Л

Вартість:

2700 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

2250 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1955 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах згідно з програмою туру

– проживання (2 ночі)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 5 екскурсій згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Замкок Шенборнів

Пам’ятка національного значення – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок Шенборнів – дивовижне прикраса Мукачівськой області. Сьогодні родове гніздо Шенборнів радує чепурними видами, великим і дуже доглянутим парком, мальовничим ставком, чиї контури повторюють обриси Австро-Угорщини, і численними архітектурними прикрасами. А ще замок входить в територію санаторію «Карпати», так що приїжджають сюди на лікування і відпочинок, тут можна насолоджуватися видом графського замку цілодобово.

Замок Паланок

Мукачево – мальовниче і цікаве місто. Вирушаємо на екскурсію в серце Мукачева – легендарний і загадковий замок Паланок. Пройдемося по віхам історії, зануримося в атмосферу минулих років і дізнаємося багато цікавих подробиць і легенд. Фортеця, оповита завісою таємниць і загадок, яка зберігає в своїх стінах події минулого, так і не відкрила історію своєї появи. Тільки легенди, якими оповитий замок, розповідають, що з’явився він разом з вулканічною горою не без допомоги містичних сил. Цим легко пояснюється його непорушність.

Берегово

Берегово – оглядова екскурсія по м Берегово. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники і меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші. Далі, відвідування відкритого термального басейну (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

Дегустація сиру

Для відвідувачів сироварні пропонується оглядова екскурсія, де можна ознайомитися з процесом виготовлення, зокрема технологіями виробництва, та зберігання різних видів сирів. І, звичайно, скуштувати і придбати продукт. Тут виготовляють три види сиру: “Селиський”, “Хуст” та найвибагливіший “Нарцис Карпат”.

Парк Синевир

Це куточок незайманої природи, що відкриває гостям дивовижний світ і захоплюючі краєвиди казкової краси. Завдяки різноманітності ландшафтів, тут можна побачити швидкі гірські річки Теребля і Чорна річка, спокійні озера Синевир та Озірце, задумливі болота Замшатка і Глуханя, високі гори Негровець (1707 м над рівнем моря) і Стримба (1719 м над рівнем моря), змішані і чисті ліси бука, ялиць, ялин, сосни, вільхи, клена, в’яза. Богатством відрізняється і тваринний світ національного парку – з 236 тварин 22 види занесені до Червоної книги України – тут мешкають такі рідкісні тварини як гірська косуля, європейський олень, лисиця, вовк, горностай, борсук та інші.

Озеро “Синевир” найбільше озеро Українських Карпат. Синевир вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карток Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна – 24 м.

Водоспад Шипіт

Водоспад Шипіт – один з найвищих водоспадів Карпат. Знаходиться на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, біля підніжжя гори Гемба в глибокій ущелині річки Пилипець. Водоспад заворожує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях вниз мальовничою ущелиною потік Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14 – метрової висоти кристально чиста вода розбивається об каміння, утворюючи міріади діамантових крапельок, що переливаються дивовижними фарбами в променях карпатського сонця.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.