Релакс тур “Закарпатські візерунки”

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок)

м. Славське

Ми пройдемо дорогами  Київського князя Володимира Великого і його відважного сина Святослава,  повернемося у 10 століття, щоб відчути подих історії ,розповіді про відважних воїнів ,які знайшли тут у Славському свою другу Батьківщину і,звичайно.  Релакс –  купання в чанах з гірськими травами та чаювання не залишить вас байдужими до карпатського краю і ви ще не раз захочете повернутись!!!

Бункер у Верхній Грабівниці

Це велика військова оборонна споруда, часів Другої світової війни, яка входить до потужної угорської оборонної системи «Лінія Арпада». Сам бункер викопаний на горі близько 100 метрів в глибину. Довжина його галерей і підземних приміщень майже кілометр. Готуйтеся потрапити у паралельний, незвіданий  світ!!!

Замок Сент-Міклош

Його  ще називають – замком  кохання , він  збудований в стилі пізнього ренесансу в ХV ст. Замок багато разів       перебудовувався,   у ХVІІІ ст. ним  володіє добре відомий на   Закарпатті   рід  Шенборнів. З 2001 року мукачівський художник Йожеф Бартош орендував замок на 49 років. Вважається, що саме в Чинадіївського замку народилося міцне та  романтичне кохання  між мужньою Ілоною Зріні -захисницею мукачівського замку Паланок і графом Імре Текелі. Ця  мандрівка  нікого не залишить байдужим!!! Екскурсія замком зі смолоскипами у темряві з незвичайними історіями заворожить вас…

Мукачево

Мукачево – мальовниче і цікаве місто. Вирушаємо на екскурсію в серце Мукачева – легендарний і загадковий замок Паланок. Пройдемося по віхам історії, зануримося в атмосферу минулих років і дізнаємося багато цікавих подробиць і легенд. Фортеця, оповита завісою таємниць і загадок, яка зберігає в своїх стінах події минулого, так і не відкрила історію своєї появи. Тільки легенди, якими оповитий замок, розповідають, що з’явився він разом з вулканічною горою не без допомоги містичних сил. Цим легко пояснюється його непорушність.

м. Берегово

На території курорту Берегово є безліч джерел і    басейнів із   термальними водами, купання в яких можливе як влітку, так і взимку. Тут використовуються вуглекислі, кременеві типи  вод. Температура води на поверхні 36 градусів. Вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи, хвороб шкіри.Але   крім купання, це ще чудове містечко з пам’ятками архітектури і культури  та смачна запашна кава ,яку можна посмакувати у кавярнях)

Ужгород

Прогулянка    містом вразить  усіх своїми  визначними пам’ятками  ,  красою і неповторністю.   Унгвар -угорська назва міста ,що по праву належить до числа найдавніших міст  України. Ми з вами оглянемо колишню Синагогу(ХХ ст.) ,кілька церков, прогуляємося липовою алеєю (2,2 км.) , зробимо чудові фото, продегустуємо  запашну каву та по бажанню відвідаємо майстерню шоколаду та карамелі. Як  же без релаксу!!!

Корчма-музей Деца у нотаря

Хто дружить з гумором, тому буде дуже цікаво,а скільки незвичних і самобутніх речей Ви тут побачите!!!

Це мисливський палац  графів  Шенборнів, збудований в урочищі Берегвар у ХІХ ст. графом Ервіном -Фрідріхом Шенборном на місці дерев’яного мисливського будиночку. Палац оточує прекрасний парк англійського типу, де ростуть цінні породи дерев (самшит, канадська ялина, рожевий бук, японська сакура тощо). Окрасою парку є старовинний став з лілеями, зроблений у формі кордонів Австро-Угорської імперії та ще багато цікавого чекає на вас…

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.