Парк імені Т.Г. Шевченка та оглядова екскурсія “Визначні місця Дніпра”

  • Місце призначення:
  • Тривалість: 1 day

3 годинна екскурсія по Дніпру № 15/15-Д

Вартість:

280 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

210 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

185 грн. в розрахунку на 50 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

Парк ім. Т.Г. Шевченка

  У центрі Дніпра розташований прекрасний парк імені Тараса Шевченка. Парк розташований на узвишші, тому з оглядового майданчика відкривається мальовничий вид на Дніпро і набережну. Тут же розташований каскадний фонтан і кілька кафе. Звідси ви можете спуститися до набережної, або ж пройти по мосту на Монастирський острів. Там знаходиться пам’ятник Тарасу Шевченку і білосніжна церква Святого Миколая. Прогулянка по парку Шевченка сподобається вам  і залишить багато яскравих вражень.  

Оглядова екскурсія

Запрошуємо до оглядової екскурсії «Визначні  місця Дніпра».  Ви відвідаєте основні пам’ятні місця м. Дніпра, Пам’ятник Д.І. Яворницькому, Гірничий університет, Міську Думу, Обласну прокуратуру, Преображенський собор.

Також зможете побувати на Меморіалі загиблим правоохоронцям, Алеї ветеранів, пам’ятнику Ломоносову М.В. Почуєте захоплюючу розповідь про історію бульвару, губернатора А.Я. Фабра.  Ви  зможете побачити будинок В. Хреннікова (готель “Україна”), “Будинок губернатора”, Будівля Національного банку, Головпоштамт, Музей “Літературне Підніпров’я” (Будинок І.Інзова), Оперний театр та ін.