Острог – Луцьк- Замок Любарта – Музей Янтаря – Тараканівський форт (фортифікація ХХ ст.)

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 128/14-Л

Вартість:

2245 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1845 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1725 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери за програмою туру

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 5 екскурсій згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Острог

Старовинне місто, що вперше згадується у 1100 році. Довгий час Острог був одним з найважливіших міст Волині. Період найбільшого розквіту — 16-17 століття. У 1576 році тут відкрита Острозька слов’яно-греко-латинська академія, яка довгий час була центром науки та культури. Після зникнення роду Острозьких та закриття академії занепадає і стає простим повітовим містечком. У 1994 році силами ентузіастів відновлюється Острозька Академія, що робить Острог порівняно благополучним і перетворює його на місто студентів. Через Острог протікають дві річки — Горинь та Вілія, друга тут само впадає в першу.

Луцьк

Нашу прогулянку Луцьком  ми розпочнемо від його центральної площі — Театрального майдану.  Майдан отримав свою назву від центральної будівлі — Волинського академічного музично-драматичного театру ім. Тараса Шевченка.  Перед будинком театру розташований пам’ятник Лесі Українці.  Поряд знаходиться Палац культури міста Луцька, Свято-Троїцький кафедральний Собор. Ми прогуляємося вздовж лінії знищених дерев’яних укріплень Нижнього (Окольного) Замку. А ще побачимо багато памятників, соборів, костелів і зануримось в життя волинян.

Замок Любарта

Ми дізнаємось  історію та легенди, пов’язані з цим місцем, екскурсовод покаже найкрасивіші і найцікавіші місця замку і розповість, звідки виходять найкрасивіші фотографії. Замок Любарта – один з найбільших і найстаріших замків в Україні, який зберігся для нас майже в первозданному вигляді.

Музей бурштина

Там представлені цікаві вироби з бурштину,  дуже незвичайних форм, кольорів і відтінків.

Тараканівський форт

Тараканівський форт – це місце унікальне тим, що на поверхні видно лише незначну частину всієї споруди, що складається з кілометрів підземних ходів і галерей. Під землею знаходяться чотири поверхи, в той час як на поверхні висота форту не перевищує двох. По периметру форт оточений ровом довжиною 230 метрів, з якого можна потрапити в підземні переходи, а в околицях є входи в тунелі.
Форт був закладений в XIX столітті і повинен був стати частиною ланцюга захисних споруд, але планам не судилося збутися, а форт так і залишився непотрібним. Тараканівський форт – це ціле підземне місто, в якому кипіло військове життя. Форт був побудований в 1890 році спеціально для захисту львівської залізниці.