Музей історії Лоцманів та оглядова екскурсія “Визначні місця Дніпра”

  • Місце призначення:
  • Тривалість: 1 day

3 годинна екскурсія по Дніпру № 40/40-Д

Вартість:

300 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

235 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

210 грн. в розрахунку на 50 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

Музей історії Лоцмвнів

Музей історії лоцманів – унікальний і єдиний в Україні. Розташований в Будинку культури селища Лоц-Кам’янка. Відкрито в 1994 році за ініціативою Григорія Омельченка (1911-2003), якого називають останнім дніпровським лоцманом. Створено музей на основі колекції, зібраної Григорієм Омельченком. У ній двічі перевидана книга Омельченко “Спогади лоцманів порогів Дніпрових”, якоря, весла, одяг, рушники і сорочки, вишиті жінками і матерями лоцманів, меблі, посуд, фотографи – все, що пов’язано з побутом, професією і культурою цих мужніх людей. Сьогодні професія лоцмана – вже історія. А з’явилася вона за часів Запорізької Січі. Село Лоц-Кам’янка стало її центром. Козаки, які знали навігаційні умови в районі Дніпровських порогів, оселилися тут, щоб зустрічати і проводжати судна по Дніпру.

Оглядова екскурсія

Запрошуємо до оглядової екскурсії «Визначні  місця Дніпра».  Ви відвідаєте основні пам’ятні місця м. Дніпра, Пам’ятник Д.І. Яворницькому, Гірничий університет, Міську Думу, Обласну прокуратуру, Преображенський собор.

Також зможете побувати на Меморіалі загиблим правоохоронцям, Алеї ветеранів, пам’ятнику Ломоносову М.В. Почуєте захоплюючу розповідь про історію бульвару, губернатора А.Я. Фабра.  Ви  зможете побачити будинок В. Хреннікова (готель “Україна”), “Будинок губернатора”, Будівля Національного банку, Головпоштамт, Музей “Літературне Підніпров’я” (Будинок І.Інзова), Оперний театр та ін.