Миколаїв та Легенди Південного Побужжя, Трикратський ліс і Актовський каньон

Залізничний тур по Україні (Одеський напрямок) № 94/10-О

Вартість:

1510 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1465 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1280 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери згідно з програмою туру

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Легенди Південного Побужжя

Миколаїв як місто виникло завдяки кораблебудуванню. І спочатку місто будувалося як кораблебудівна верф. Впродовж XIX століття Миколаїв був центром кораблебудування на Чорному морі, а також центром управління Чорноморським флотом. Разом з тим Миколаїв вирізняється багатьма туристичними принадами, серед яких миколаївський Яхт-клуб і зоопарк, музей суднобудування та багато іншого.  Ці місця мають як культурно-історичну, так і туристичну цінність.

Трикратський ліс

Трикратський ліс – унікальні рукотворні лісонасадження на річці Арбузинка Миколаївської області, які за своєю красою не поступаються Софіївському парку в Умані. В  XIX ст. у посушливих степах Миколаївщини граф Скаржинський створив неподалік свого маєтка справжній зелений оазис. Трикратський ліс складається з декількох урочищ, які плавно перетікають одне в одне. З «Васильєвої пасіки» потрапляєш в «Лабіринт», з «Літнього хутора» – в «Мироновий гай» і «Виноградний сад».Є тут і могутні дуби, яким більше 200 років, і озеро, безліч риби, і бізони, і навіть невелика популяція лелек. Та найбільше Трикратський ліс славиться своїми звивистими стежками та безліччю невеликих мостів через річку Арбузинка. За це він отримав назву «Лабіринт». Сьогодні Трикратський ліс – заповідна територія, яка входить до складу Національного парка «Гранітно-степове Побужжя».

в

Актівський каньйон

Актівський каньйон — провал серед голого степу, гранична прірва в кристалічному щиті. Розташований на річці Мертвоводі, поблизу села Актового Вознесенського району Миколаївської області в Україні. Складається він  з застарілих вивітрених гранітів, перерізаних Мертвоводом на глибину понад 40—50 метрів. Площа каньйону перевищує 250 гектарів. Являє собою унікальний комплекс гранітних скель, валунів та степової і водної екосистем, розміщений на одному з найстаріших клаптиків суші Євразії.