Миколаївський Зоопарк, Аквапарк та м. Херсон

Залізничний тур по Україні (Одеський напрямок) № 95/11-О

Вартість:

1580 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1390 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1215 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери згідно з програмою туру

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та екскурсії згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– вхідні квитку в аквапарк

– особисті витрати

– харчування

Зоопарк Миколаєва

Під час екскурсії, мандрівники дізнаються багато цікавих фактів з життя самого кращого в Україні зоопарку, історія якого між іншим налічує вже  100 років. Сьогодні в колекції зоопарку міститься близько 400 видів і підвидів тварин, більше 2700 екземплярів, зібраних майже з усіх континентів земної кулі. Зоопарк поділений на п’ять відділів, в яких утримуються тварини. Вихованці в них об’єднані за систематичним принципом. Це відділи акватераріума, орнітології, приматів, хижих тварин, копитних тварин. Щоб обійти всі вольєри і поспостерігати за їх жителями не вистачить і дня.

Аквапарк

Аквапарк “Водолій” розташований в південній частині портового міста Миколаєва на півдні України. Комплекс призначений для заняття водними видами спорту і проведення дозвілля. У 1997 році комплекс басейнів прийняв перших відвідувачів.

І тепер у Вас є унікальна можливість незалежно від примх природи і пори року випробувати гостроту відчуттів, зміцнити здоров’я, удосконалювати свої спортивні досягнення і приємно провести час в Аквапарку “Водолій”.

Херсон

Херсонщина – це справжня перлина степового краю України. Її оспівували у віршах, її малювали і складали про неї пісні. Вона приваблює туристів своєю природою, морем, фестивалями та рекреаційними послугами для туристів.