Миколаїв. Заповідник “Ольвія” і Очаків

Залізничний тур по Україні (Одеський напрямок) № 96/12-О

Вартість:

1160 грн. дитячий / 1230 грн. – дорослий в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1035 грн. дитячий / 1220 грн. – дорослий в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

960 грн. дитячий / 990 грн. – дорослий в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери згідно з програмою туру

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії згідно з програмою туру

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Легенди Південного Побужжя

Миколаїв як місто виникло завдяки кораблебудуванню. І спочатку місто будувалося як кораблебудівна верф. Протягом XIX століття Миколаїв був центром кораблебудування на Чорному морі, а також центром управління Чорноморським флотом. Разом з тим Миколаїв вирізняється багатьма туристичними принадами, серед яких миколаївський Яхт-клуб і зоопарк, музей суднобудування та багато іншого.  Ці місця мають як культурно-історичну, так і туристичну цінність.

Ольвія

Ольвія в перекладі означає «Щаслива». Розташована на правому березі Бузького лиману біля сучасного с. Парутине Очаківського району Миколаївської області. Це комплекс пам’яток відомого античного міста-держави, який знаходиться за 40 км від обласного центру.

Ольвія була заснована грецькими переселенцями на початку VI ст. до н.е. і проіснувала майже тисячу років. Це місто згадував у своїх творах Геродот. В епоху розквіту територія міста досягала 55 га, його некрополя – до 500 га, а по берегах Бузького, Дніпровського і Березанського  лиманів розмістилися півтори сотні сільськогосподарських поселень, що складали сільську околицю міста. 

в

Очаків

Очаків. Град між степом і морем. У минулому – одне з місць козацької і суворівської слави, закрите військово-морське місто. У теперішньому – військова база і одночасно курорт, який набирає популярності.