Львів – Урич (фортеця Тустань) – водоспад на річці Кам’янка – Захар Беркут (канатна дорога)

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 131/17-Л

Вартість:

2360 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1997 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1760 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 4 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Гора - фортеця Тустань

Урич – село Сколівського району Львівської області. В Уричі знаходиться унікальний пам’ятник історії і археології – гора-фортеця Тустань. Об’єкт являє собою велику скелю-останець, складену піщаником, яка внаслідок ерозії прийняла химерний вигляд, що нагадує замок. Скелі Тустані підносяться над місцевістю на 80 метрів. Збереглися залишки кам’яних стін, ходи, лази, коридори, штучні печери, резервуари для води. У скельного комплексу працює музей історії Тустані, де зібрані численні знахідки археологів. Територія гори-фортеці з околицями в 1994 році утворили державний історико-культурний заповідник «Тустань». У 1970 р жителі с. Урич брали участь в зйомках художнього фільму «Захар Беркут».

Водоспад Кам'янка

     Водоспад Кам’янка – найвідоміший водоспад Львівської області. Знаходиться він в національному парку Сколівські Бескиди. Крім самого водоспаду, дуже цікаво подивитися навколишні скелі, що піднімаються від водоспаду. Дерева, що ростуть практично на вертикальних стінах, дуже вражають!

Захар Беркут

У селі Волосянка діє гірськолижний комплекс «Захар Беркут». Канатна дорога на гору Високий Верх дозволить оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпатської області. Крісельний підйомник «Захар Беркут» з комфортом піднімає своїх відвідувачів по канатній дорозі довжиною майже в три кілометри не тільки в період гірськолижного сезону.
В інші пори року – влітку і восени – він стає оглядовим атракціоном, якому немає рівних за вражаючим видам. Ви пролетите над вершинами столітніх дерев, побачите соковиту зелень карпатської хвої і чарівний горизонт, по колу якого тягнуться прикрашені пишною рослинністю гори.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.