Львів -сел. Івано-Франково (Розточчя, музей зброї) – Лелехівка (“Стежина Івана Франка”) – Дубровиця (Яворівський національний парк) – Яворівський військовий полігон

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 130/16-Л

Вартість:

2180 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1885 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1645 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 5 екскурсій

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Музей зброї

Музей зброї – це приватна колекція звичайного жителя селища Івано-Франкове Віталія Гавгуна, яка перетворилася в домашній музей зброї. В експозиції зібрано великий арсенал старої зброї і деяких старовинних речей часів Першої та Другої світових воєн, все це збиралося протягом 35 років. У колекції близько трьох тисяч примірників: сокири, праски, медалі, ложки, рушниці, шаблі, шоломи і багато іншого.

Розточчя

Музей природи є єдиним на території Розточчя. Експозиція музею демонструє флору і фауну даного регіону. У музеї представлені колекції безхребетних і хребетних тварин, рідкісних і червонокнижних видів рослин і тварин. Експозиція музею починається з географічного положення Розточчя. Далі побачите стенди з породами і мінералами даного регіону, лишайниками і мохоподібними, плодами і насінням, патогенними грибами. Колекція птахів налічує 45 видів.     

Музей Стежками Івана Франка

Тут посеред алеї тонких сосен і кленів розташувалися дерев’яні скульптури героїв з оповідань Івана Франка: Захар Беркут, Прометей, Каменяр, Дзвін, Мойсей, ріпник, Пісня і Праця, Улюблена тощо. Дуже доглянуте і дійсно казкове місце, прекрасно підходить для прогулянки та любителів «фотографуватися».

Яворівський військовий полігон

Полігон збройних сил України. Також відомий як Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Також оглянемо пункт спостереження «Бліндаж Недєліна». Митрофан Іванович Недєлін – це радянський воєначальник, Головний маршал артилерії.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.