Львів – Меденичі (зоопарк) – Урич (фортеця Тустань) – водоспад на річці Кам’янка

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 119/5-Л

Вартість:

2265 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1830 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1680 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 4 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– медичне страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Зоопарк Меденичі

Це справжній оазис екзотики в Західній Україні, де Вас чекає захоплююча та пізнавальна подорож в світ диких звірів, яскраві враження, дивовижні відкриття. Відвідування зоопарку – це не тільки можливість подивитися на незвичайних тварин, а й Ваш шанс вирватися з метушливого мегаполіса, влаштувати приємну прогулянку по парку і просто відпочити. В зоопарку проживають близько 400 видів тварин, зібраних з усіх куточків нашої планети. Серед них є рідкісні, занесені в Міжнародну Червону книгу і Червону книгу України. Також тут представлені різні види птахів: цесарок; журавлів; яструбів; сов; соколів; голубів, качок, фазанів; какаду та інших папуг.

Водоспад Кам'янка

     Водоспад Кам’янка – найвідоміший водоспад Львівської області. Знаходиться він в національному парку Сколівські Бескиди. Крім самого водоспаду, дуже цікаво подивитися навколишні скелі, що піднімаються від водоспаду. Дерева, що ростуть практично на вертикальних стінах, дуже вражають!

Гора - фортеця Тустань

Урич – село Сколівського району Львівської області. В Уричі знаходиться унікальний пам’ятник історії і археології – гора-фортеця Тустань. Об’єкт являє собою велику скелю-останець, складену піщаником, яка внаслідок ерозії прийняла химерний вигляд, що нагадує замок. Скелі Тустані підносяться над місцевістю на 80 метрів. Збереглися залишки кам’яних стін, ходи, лази, коридори, штучні печери, резервуари для води. У скельного комплексу працює музей історії Тустані, де зібрані численні знахідки археологів. Територія гори-фортеці з околицями в 1994 році утворили державний історико-культурний заповідник «Тустань». У 1970 р жителі с. Урич брали участь в зйомках художнього фільму «Захар Беркут».

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.