Львів – Манявський скит – Манявський водоспад

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 132/18-Л

Вартість:

2140 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1795 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1565 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 4 екскурсії

– підйомник на канатній дорозі

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Манявський Скит

Манявський Скит – найдавніший в Карпатах православний монастир, є однією з найвідоміших історичних пам’яток на Прикарпатті. Цей монастир був не тільки надійним притулком для православних ченців, а й розвинутим культурним, господарським центром. Скит славився багатьма промислами, перш за все – солеварінням. Манявські послушники майстерно володіли різними ремеслами, мали високорозвинені різьблярство та іконопис.

Манявський водоспад

 Манявський водоспад – знаходиться на території Івано-Франківської області в каньйоні, куди сонце заглядає дуже рідко, справжнє диво природи. Водоспад вважається одним з найвищих в нашій країні. За різними оцінками, його висота складає від 18 до 20 метрів. Вода спадає декількома каскадами, а біля підніжжя в невеликому озері можна навіть скупатися. Прохолодна і чиста вода додасть сил і бадьорості надовго. Манявський водоспад знаходиться в шести кілометрах від однойменного села Манява, де також є відомий чоловічий монастир. Водоспад живиться з річки Манявка. Долина річки біля водоспаду завдовжки в 200 метрів має форму каньйону.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.