Львів – Більче-Золоте (печера Вертеба, музей трипільської культури)– Монастирок (грот-скальний храм) – Залісся (печера Млинки, спелеомаршрути)

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок) № 133/19-Л

Вартість:

2530 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

2080 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1790 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери у Львові та в Карпатах

– проживання (1 ніч)

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 4 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Печера Вертеба

Печера Вертеба – природне підземелля, в якому стіни вкриті характерними для гіпсових печер кристалами. По суті, це – величезний зал, що залягає на глибині 10м під земною поверхнею, підпертий сотнями колон і вважається одним з найбільших в Європі. Стіни в печері – гладкі і темні, її лабіринти є заплутаними. Вхід являє собою величезну воронку з кам’яними стінами в землі, прямо посеред рівного поля. Печера водночас є пам’яткою природи та археології, у ній діє музей трипільської культури.

Скельний монастир

У маленькому селі Монастирок на Тернопільщині є дуже цікавий скельний монастир. Саме селище немов загубилося в горах, сюди дуже важко дістатися. Місце ніби спеціально призначене для пустельників. У горах знаходиться природна печера Язичницька. За історичними свідченнями, тут був храм стародавніх слов’ян. Потім монахи-відлюдники в 9-10 столітті заснували монастир. Над входом до печери нависає величезний камінь, його підтримують колони з плоских брил – це вже творіння людських рук.

Печера Млинки

Млинки – єдина в своєму роді печера, ходи якої розташовуються відносно горизонтально. Нинішні ходи печери – це колишні тріщини в дні моря, які з часом збільшилися під руйнівним впливом води. Печеру називають «Млинки» на честь однойменного стародавнього селища, в якому працювали чотири млини. Ще в 18 столітті селяни використовували одну з них для переробки гіпсу, видобутого в печерах. Звідти і пішла назва з українським корінням «млин», що означає «млин». Сьогодні ці місця – найважливіша природна пам’ятка України. Майже всі ходи в ній дуже вузькі, без спеціального одягу та спорядження по ним не пробратися. Всередині печери знаходиться кілька красивих залів з білими, жовтими, червоними і навіть чорними кристалами і сталактитами, а повітря печер визнане одним з найчистіших і корисних для організму людини.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, Єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.