Кримінальна Одеса та Коньячний завод “Шустов”

Залізничний тур по Україні (Одеський напрямок) № 93/9-О

Вартість:

1100 грн. (+ дегустація) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

940 грн. (+ дегустація) в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

810 грн. (+ дегустація) в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Одесі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування та дегустація

Кримінальна Одеса

Автобусно – піша екскурсія «Кримінальна Одеса – це не екскурсія, це захоплююча пригода! Разом ми повернемося в часи, коли народилася Одеса-мама! Ви дізнаєтеся, чому так вабило місто аферистів і злодіїв; коли і як в Одесі придумали контрабанду; хто створив і втілив в життя «Кодекс нальотчика». Почуєте про неймовірні злочини і геніальні афери! Ми побуваємо в знаменитих двориках Молдаванки, в будинку, де народився і виріс король одеського злочинного світу Мішка Япончик (Михайло Вольфович Вінницький). Проживемо яскраві моменти трагічного життя цього кримінального таланту, посміємося і посумуємо разом з ним.
Побачимо секретну Воровську академію, яку заснувала і містила сама Сонька Золота Ручка. Дізнаємося про геніальні винаходи цієї легендарної жінки і пройдемо з Вами останню путь каторжників до вежі, де Сура Соломоніак (вона ж Сонька) завершила свою кар’єру. Ви своїми очима побачите те, що вона бачила в останні хвилини свого вільного життя. Ви відвідаєте також двори і вулиці, де проходили зйомки серіалів «Ліквідація» і «Мішка Япончик». Зможемо відвідати музей «Контрабанди».

Завод Шустов

Екскурсія на завод «Шустов». Дуже атмосферно і смачно!!
Динамічна дегустація, екскурсовод – сомельє найвищого класу проведе нас по цехам зробленим у вигляді музейних експозицій… Дегустації коньяків