Тур “Марсіанська подорож” – Кривий Ріг, Водоспади, кар’єри Південного гірничо-збагачувального комбінату, скелі “Морду”

Автобусний тур з Дніпра № 73/29-АД

Вартість:

760 грн. (780 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

660 грн. (680 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

545 грн. (570 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Кривий Ріг

Місто Кривий Ріг має найбільшу протяжність серед міст  Європи. Його довжина становить 126 кілометрів. Дивовижні парки і сквери, романтичні кафе, пам’ятники архітектури і ще безліч цікавого чекає вас в цьому красивому і душевному місті.

Пам’ятки Кривого Рогу вражають навіть найбільш досвідчених туристів. Перше, що хочуть побачити гості міста – квітковий годинник, що  вважається найбільшими в Європі! Такий яскравий, красивий і казковий.

Південний ГЗК

Приготуйтеся побачити вражаючий кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату – один з найбільших в світі. Він простягнувся в довжину на 3 кілометри, а глибина його становить близько 400 метрів! Саме кар’єр «Південний ГЗК» сьогодні є «візитною карткою» промислового туризму в Кривому Розі

Скелі Морду

Ми побуваємо в унікальному ландшафтному заказнику – «Скелі Морду». Ця геологічна пам’ятка справедливо визнана одним з кращих природних об’єктів України, і є своєрідним музеєм геології під відкритим небом. Саме з цих скель відкривається приголомшливий вид на Кривий Ріг, від якого перехоплює подих! А також відвідаємо живописний Карачунівським гранітний кар’єр, побачимо прекрасні водоспади, міст-гігант і ще багато цікавого і незвичайного!