Київ – Умань – Межигір’я

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 155/21-К

Вартість:

2365 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

2115 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1690 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Києві та області

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– харчування

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

Межигір'я

На вас чекає екскурсія  в Національний парк Межигір’я. Каскад штучних озер, бункер, вертолітний майданчик, теплиці, яхти, тенісні корти, басейни, сауни, альтанки, скульптури, бензоколонки, соляна печера.

Парк Любові

Софіївський Парк – один з найстаріших і найкрасивіших парків Європи, неповторний шедевр ландшафтного мистецтва, овіяний ореолом романтичних історій. Це воістину казкове місце, де все просякнуте міфами і легендами! Парк був заснований в кінці 18 століття графом Потоцьким і отримав таку назву на честь його дружини Софії. Ландшафтно-парковий комплекс будувався як символ любові до чарівної Софії, тут все дихає любов’ю. Неспроста це місце ще називають Парком Любові.

Особливість Софіївського парку – античні скульптури і фонтани, які створюють особливу романтичну атмосферу. Статуї Венери, Паріса, Амура вже двісті років охороняють парк. Площа Софіївки – 180 га, в цьому прекрасному парку можна гуляти цілу добу! За проектом архітекторів, Софіївський парк ілюструє поеми Гомера “Іліада” і “Одіссея”. Тут можна прогулятися по Єлисейських полях, пройтися по лабіринтах царя Міноса, зайти в таємничі гроти, помилуватися чудовими фонтанами і озерами, прогулятися по прекрасним алеях і містках парку. Впевнені, що ви будете насолоджуватися дивовижною архітектурою і мальовничою природою цього парку, і буквально закохаєтеся в ці прекрасні місця!

Пішохідна оглядова екскурсія

Відвідання Лаврських печер(за бажанням) та побачимо благословенне джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого. Пішохідна  екскурсія “Урядовий квартал”.  Хрещатик,  Майдан Незалежності,  пройдемося по вулиці Інститутській до Урядового кварталу, де побачимо вулицю Банківську, Офіс Президента, Кабінет Міністрів України, Центральний банк, пройдемо по Маріїнському парку до будівлі Верховної Ради України. Далі підемо до Парку Слави, Музею Голокосту, Києво-Печерської Лаври.  Під час прогулянки зможемо купити сувеніри, подарунки.

[/itinerary]