Київ та фабрика Ялинкових прикрас

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 114/18-К

Вартість:

1480 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1350 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1060 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– майстер-клас

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Фабрика ялинкових прикрас

Новорічні іграшки – не просто красиві вироби, а символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі. Сьогодні ці ялинкові прикраси відомі не тільки в Україні, а й прикрашають новорічні ялинки в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Франції, Італії, Литві, Латвії, США, Грузії.

Під час екскурсії ви не лише дізнаєтеся багато цікавого про процес виробництва іграшок, а ще спробуєте створити власну іграшку під час майстер-класа.

Автобусна оглядова екскурсія

Відвідання Лаврських печер(за бажанням) ми побачимо благословенний джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого.

Пішохідна екскурсія

Під час екскурсії ми побачимо бульвар Шевченка, Бесарабський майдан, центральну вулицю – Хрещатик,  Майдан Незалежності,  пройдемося по вулиці Інститутській до Урядового кварталу, де побачимо вулицю Банківську, Офіс Президента, Кабінет Міністрів України, Центральний банк, пройдемо по Маріїнському парку до будівлі Верховної Ради України. Далі підемо до Парку Слави, Музею Голокосту, Києво-Печерської Лаври.  Під час прогулянки зможемо купити сувеніри, подарунки.