Київ та Музей під відкритим небом у Переяслав-Хмельницькому

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 107/11-К

Вартість:

1990 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1850 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1480 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Києві та області

– супровід по всьому маршруту

– проживання (1 ніч)

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Переяслав-Хмельницький

Музей під відкритим небом у Переяславі-Хмельницькому складається з понад 30 музеїв і найвідоміший і відвідуваний – це етнографічний музей національної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини. Тут вдалося зберегти і правдиво передати справжній дух українського села. На території заповідника можна побачити церкви різного часу зведення, сільські будинки, унікальну колекцію млинів, рукотворні озера, земляні вали, що збереглися з часів Київської Русі, руїни кріпосних церковних споруд. На території музею є додатково 13 музеїв: музей хліба, музей-пошта, музей “рушника” і т.д. Гуляючи по території музею, переносишся в минуле. Це як подорож у часі. Тут ви можете заглянути в будинку бідних і багатих, вивчити бути сімей різних професій: гончара, знахарки, бондаря, ткача, священника, олейника.

Дві екскурсії по Києву

Відвідання Лаврських печер(за бажанням) і побачимо благословенний джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого.

Піша екскурсія “Урядовий квартал”.  Це Маріїнський палац – один з найкрасивіших прикладів величної архітектури Києва. Будівля є офіційною президентською резиденцією; Верховна Рада України – центр політичного життя; будинок Кабінету Міністрів України; Національний банк України; «Будинок з химерами», який перевтілився в Малу резиденцію Президента України