Київ та Канів

Залізничний тур по Україні, Київський напрямок № 106/10-К

Вартість:

1990 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1850 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1480 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Києві, Київській та Черкаській областях

– супровід по всьому маршруту

– проживання (1 ніч)

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Екскурсія по Каневу

Канів – це місто, в якому надихаєшся і відпочиваєш, набираєшся сил і заряджаєшся особливою енергією. Це райський куточок України. Величний Дніпро, оспіваний самим Тарасом Шевченком. Це місце, де розумієш, чому великий український поет так любив ці місця. Дивовижне, чарівне, якесь казково-гарне місто, де можна годинами дивитися на Дніпрові кручі і слухати, як ревуть потоки цієї могутньої ріки. Скарбниця міста – Чернеча, вона ж Шевченківська гора, де, за заповітом, був похований видатний український поет Тарас Шевченко.

Дві екскурсії по Києву

Відвідання Лаврських печер(за бажанням) ми побачимо благословенне джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого.

Пішохідна екскурсія “Урядовий квартал”.  Хрещатик,  Майдан Незалежності,  пройдемося по вулиці Інститутській до Урядового кварталу, де побачимо вулицю Банківську, Офіс Президента, Кабінет Міністрів України, Центральний банк, пройдемо по Маріїнському парку до будівлі Верховної Ради України. Далі підемо до Парку Слави, Музею Голокосту, Києво-Печерської Лаври.  Під час прогулянки зможемо купити сувеніри, подарунки