Київ та Етнографічний комплекс “Українське село”

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 103/7-К

Вартість:

1790 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1690 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1390 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Києві та області

– супровід по всьому маршруту

– проживання (1 ніч)

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Українське село

Екскурсія в етнографічний комплекс «Українське село». Екскурсія об’єднує оригінальну і стилізовану архітектуру різних історичних регіонів України. Це Наддніпрянщина, Слобожанщина, Полісся, Поділля, Південь і Карпати. Тут ви знайдете діючий дерев’яний храм святого Дмитра і парафіяльну школу, гуцульську хату і шопу, гуральню! Курені, зоопарк, вертеп, дитячий майданчик, хату знахаря … В «Українському селі» можна відпочити душею і тілом, набратися нових вражень, гуляючи на свіжому повітрі. В етнографічному комплексі живуть свинки, поні, віслюки, олені, різноманітні птахи. Розваг дуже багато: це і згаданий зоопарк, і дитячі майданчики, а ще у вихідні та святкові дні в етно-комплексі проходять квести, майстер-класи з гончарного майстерності, випічці хліба в справжній печі, по в’язанню ляльок-мотанок.

Автобусна та пішохідна екскурсії

Відвідання Лаврських печер(за бажанням)  ми побачимо благословенне джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого.

Пішохідна екскурсія “Урядовий квартал”.  Хрещатик,  Майдан Незалежності,  пройдемося по вулиці Інститутській до Урядового кварталу, де побачимо вулицю Банківську, Офіс Президента, Кабінет Міністрів України, Центральний банк, пройдемо по Маріїнському парку до будівлі Верховної Ради України. Далі підемо до Парку Слави, Музею Голокосту, Києво-Печерської Лаври.  Під час прогулянки зможемо купити сувеніри, подарунки