Київ та Еко-комплекс “Долина страусів”

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 103/7-К

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

1790 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1690 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1390 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Вартість:

У вартість туру включено:

– трансфери в Києві та області

– супровід по всьому маршруту

– проживання (1 ніч)

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Долина страусів

Еко комплекс «Долина страусів» – найбільша в Україні страусина ферма. Під час екскурсії ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про страусів, прослідкуєте за ними; є можливість навіть погодувати птицю або погладити її! Але потрібно не забувати, що наближатися до страусів можна тільки в супроводі екскурсовода. На території також є два зоопарку – міні і контактний, в яких живуть свинки, кролики, поні і навіть верблюд. Ще обов’язково варто подивитися на кумедні страусині перегони.

Автобусна оглядова екскурсія

Відвідання Лаврських печер(за бажанням) і побачимо благословенний джерело. Екскурсія в Музей Другої світової війни. Посадка в туристичний автобус і відправлення на Софіївську площу. Там ми побачимо Софіївський собор, Михайлівський Золотоверхий собор., пам’ятник Б. Хмельницькому, Міністерство закордонних справ, та багато іншого.

Урядовий квартал

Піша екскурсія “Урядовий квартал”.  Хрещатик,  Майдан Незалежності,  пройдемося по вулиці Інститутській до Урядового кварталу, де побачимо вулицю Банківську, ОФіс Президента, Кабінет Міністрів України, Центральний банк, пройдемо по Маріїнському парку до будівлі Верховної Ради України. Далі підемо до Парку Слави, Музею Голокосту, Києво-Печерської Лаври.  Під час прогулянки зможемо купити сувеніри, подарунки.