Запоріжжя екскурсія в “Музей техніки Богуслаєва” та на острів Хортицю

Автобусний тур з Кривого Рогу № 12-А-КР

Вартість:

815 грн. (880 – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

675 грн. (730 – дорослий) в розрахунку на 30 осіб + 3 безкоштовно

605 грн. (655 – дорослий )в розрахунку на 40 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Музей техніки Богуслаєва

Запоріжжя – це унікальне місто, один з найбільших промислових центрів України, культурна колиска, де зароджувалося багато років тому українське козацтво, що має численні пам’ятники історії і багатий пам’ятниками природи. Екскурсія пройде по центральній частині міста.    У Запоріжжі є одне класне місце, де представлена ​​унікальна експозиція, присвячена історії розвитку авіатехніки в Україні. Це музей техніки Богуслаєва. У колекції представлені двигуни вітчизняних вертольотів, а також самі вертольоти, двигуни вітчизняних літаків, мотоцикли від вітчизняних і зарубіжних виробників, військова техніка, як зразків Другої світової війни, так і більш сучасних видів бойових машин і пристосувань. Тут можна побачити експозицію мисливської зброї, а так само приватну колекцію самоварів.

Острів Хортиця

Хортиця – найбільший острів на річці Дніпро, національний заповідник, площею 2400 га. Розташований посеред великого промислового центру – Запоріжжя, поруч з греблею Дніпрогес. Хортиця – серце української культури, де народжувалася багата історія наших славних предків. Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорізьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці

Козацький театр на Січі

На виступах Січових козаків ви дізнаєтеся багато цікавого про відважних воїнів, які захищали свою рідну землю – про легендарних запорізьких козаків. Тут ви побачите унікальну козацьку зброю, історія якої налічує сотні років, дізнаєтеся про призначення елементів екіпіровки і кожного знаряддя, яке використовували козаки в бою, і побачите його застосування на практиці.

Рукопашні сутички, баталії на шаблях, стрільба з лука верхи на коні – все це і багато іншого чекає вас протягом більш ніж півгодинного виступу. По закінченню програми у вас буде можливість покататися на коні, постріляти з козацької зброї, і сфотографуватися на пам’ять із запорізькими козаками в одному з найбагатших історією, культурою та енергетикою місць – на прекрасній Хортиці, біля Запорізької Січі.