Житомир – Бердичів – Радомишль

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 154/20-К

Вартість:

1185 грн. (1225 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1150 грн. (1190 грн. – дорослий) в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

880 грн. (930 – дорослий ) в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та екскурсія

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Радомишль

«Замок-музей Радомисль» – це архітектурна та історико-культурна перлина Поліського краю. У 1612 році на цьому місці була побудована «папірня» – укріплена фабрика з виробництва паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Величний архітектурний ансамбль розташований між двома водоспадами, з одного боку омивається водами річки Микі, з іншого – величезним чистим озером. Навколо, як і тисячу років тому – хвойні ліси, насичують повітря лікувальними ефірними маслами.«Замок-музей Радомисль» сьогодні – це багатофункціональний історико-культурний комплекс. У ньому розташований єдиний в світі Музей української домашньої ікони з експозицією «Душа України», концертний зал для камерної музики, приміщення для урочистостей, виставок, свят, а також трапезна для банкетів і гостьові кімнати для відпочинку.

Житомир

Автобусно-піша екскурсія по Житомиру. Під час оглядової екскурсії ми відвідаємо Музей космонафтики ім. С.Корольова та Краєзнавчий музей, Замкову гору, Замкову площу та замкову вулицю, Кафедральний костел св. Софії та побачимо скульптуру «Язик до Києва доведе»  та багато іншого.

Рибацький будинок на острові Кохання

Старий Солотвин – невеличке село, що розташоване на півдні Житомирської області поруч з Бердичевом, має чим здивувати мандрівників та безперечно варте уваги.

Рибальський будиночок на острівці посеред неймовірної краси озера – це по праву одне з найпривабливіших місцин в області, хоча і є мало відомим. Будиночок має загадковий вигляд та притягує до себе у будь-який час та пору року – він по-своєму гарний навесні, коли все навколо розквітає; влітку, коли озеро вкриває цвіт латаття; восени, коли дерева поруч приймають на себе усю гаму барвів, та взимку, коли білі сніги вкривають хатину та мороз сковує воду в озерці.

Бердичів

Під час екскурсії ми відвідаємо костел св. Варвари, збудованого у 1826 р. за проектом арх. А. Прушинського, в якому в 1850 р. відбулося вінчання Оноре де Бальзака з Евеліною Ганською, та центру ім. Бальзака. Відвідання монастиря Босих кармелітів – величнішого архітектурного комплексу з чудовим костелом у стилі барокко та Музею англійського письменника Джозефа Конрада.