Тур “Невідома Слобожанщина” – Садиби Харківщини, Краснокутський дендропарк, “Співочі тераси”

Автобусний тур з Дніпра № 68/24-АД

Вартість:

980 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

845 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

600 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Садиби Харківщини

Ми пропонуємо зануритися в чарівну атмосферу XIX – поч. XX століття! Дореволюційні будівлі дворян збереглися в Шарівці, Наталіївці, Пархомівці. Серед дворянських старовинних садиб є найкрасивіша в Східній Україні – Шаровська. Тут пишуть картини, проводять фотосесії, та й просто завжди багато відвідувачів.

Краснокутський дендропарк

“Краснокутський Дендропарк” – одне з унікальних і найкрасивіших місць України. У дендропарку знаходяться: алеї та озера; екзотичні рослини, ставки, древній монастир, «Острів любові» – острівець, засаджений плакучими вербами; затишні альтанки, де можна перекусити і відпочити під час екскурсії; співаючі тераси; джерело з чистою, і як багато хто вважає, цілющою водою і багато іншого. Але найбільше дендропарк відомий рослинністю. Тут зібрана величезна колекція самих різних видів дерев (близько 300)! Софора японська і коркове дерево, білі ялинки і ліани, оцтове дерево, цукровий клен і кілька видів рідкісних сосен. Крім того, тут ростуть сибірські ялиці і гігантський сріблястий клен, вік якого понад 200 років. Найцікавіше і чарівне дерево – гінкго. Вважається, що якщо його обійняти, можна дожити до 100 років щасливим і багатим.

Співочі тераси

«Співочими терасами» називають незвичайний фруктовий сад у вигляді великого амфітеатру. Цей амфітеарт під відкритим небом відомий своїми унікальними акустичними властивостями. Це воістину дивовижне місце. Лише тут можна дізнатись, як насправді співає вітер, почути, як природна мелодія проникає звідусіль, навіть зі стін… відчути особливу красу голосу птахів.

Відчути всю магію цього місця можна лише тоді, коли довкола немає ні душі. Тільки небо, вітер і тиша. Ось тоді відбувається найцікавіше: Природа сама виходить на сцену і… починає співати. Вона співає голосом вітру. А ще – голосами птахів, чиї трелі лише тут стають чарівними, незвичайними. Мовчазними слухачами тих співів є лише яблуневі дерева, що ростуть прямо на терасах. Справа в тому, що у цегляні стіни тут вмуровані спеціальні труби різної величини і з різних металів. Через них і проходить звук, створюючи особливий ефект. Тому складається враження, ніби самі тераси видають мелодійні звуки. Навіть людський шепіт тут можна почути на відстані 60 метрів.