Екскурсія на Ранчо “Софія” та на страусину ферму “Страус Паркленд”

Автобусний тур з Дніпра № 75/31-АД

Вартість:

870 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

760 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

680 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– обід

Ранчо Софія

Вашій увазі пропонується екскурсія по ранчо «Софія». Ви зможете не тільки покататися на коні, але ще відвідати майстер-клас з чищення коня. Можна взяти з собою корм, а саме бублики і цукор (рафінад) і погодувати тварин самим. Контакт з тваринами, гарний настрій і незвичайна програма вас порадують!

В ході екскурсії передбачено півгодини, для того щоб ви могли пообідати за столиками на території ранчо або просто прогулятися.

Страус Паркленд

Страусина ферма «Страус-Паркленд» знаходиться в селі Грузьке Криворізького району Дніпропетровської області. Вона була заснована в 2001 році. На її території влаштовуються захоплюючі екскурсії, де можна погодувати страусів і диких тварин. В ході екскурсій ви зможете дізнатися про африканських страусів, біології, історії страусівництва, їх розведенні, а також багато цікавих фактів з життя страусів. Ви зможете з близької відстані побачити цих приголомшливих птахів і погодувати їх з рук. На фермі страуси ведуть себе практично так само, як в дикій природі – ганяються один за одним, кокетливо роблять реверанси, химерно розпускають крила і – несуть яйця. Всі тварини  парку з задоволенням йдуть на контакт з відвідувачами, позують для фотографій.

/itinerary]