Екскурсія на Дніпровську ГЕС та до ботанічного саду в Запоріжжі

Автобусний тур з Дніпра № 42/152-АД

Вартість:

625 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

470 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

420 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– театралізована вистава

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– обід

Дніпровська ГЕС

До Запоріжжя варто їхати вже хоча б для того, щоб на власні очі побачити унікальну гідротехнічну споруду, першу гідроелектростанцію колишнього Радянського Союзу і одну з найбільших у Європі – Дніпровську ГЕС. Ця грандіозна пам’ятка розташована на мальовничому березі Дніпра. Збудована ледь не століття тому, Дніпровська ГЕС і зараз успішно виконує своє призначення – забезпечує світлом та теплом значну частину мешканців України та вітчизняних підприємств. Краєвид із ДніпроГЕСу на околиці, на ріку, на Хортицю, без перебільшення, вражає кожного, хто тут побував.

Екскурсія по Запоріжжю

Запоріжжя славетне місце як з точки зору історії (згадаємо козацтво і його славні подвиги), так і щодо нових технологій (адже місто є індустріальним центром в своєму регіоні). Отже, де варто побувати в Запоріжжі, щоб повністю перейнятися його атмосферою і зрозуміти його? Тут можна насолодитися природою в її прекрасних та первозданних куточках, помилуватися новими пам’ятками, що виникають тут часто і швидко. Крім того, в цьому місті один з найдовших у світі проспектів. Тут також знаходиться Дніпрогес, що вражає своїми вогнями і потужністю.

Ботанічний сад

Запорізький міський дитячий ботанічний сад – це фантастичний парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва, який завжди приносить екскурсантам незабутні враження і приємний відпочинок. Ботанічний сад був заснований в 1958 році, а на сьогоднішній день він входить до складу природно-заповідного фонду України. Школярів ботанічний сад приваблює можливістю побачити багато нового та цікавого а також збагачує їх знання. Оранжереї ботанічного саду в будь-який час року заворожують гостей неймовірною красою екзотичних рослин – це «Зимовий сад», «Кактусарій», «Лимонарій» та інші.