Екскурсія до Хащового “Три ведмеді”

Автобусний тур з Дніпра № 49/5-АД

Вартість:

550 грн. (570 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

405 грн. (425 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

365 грн. (390 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та екскурсія

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Три ведмеді

Зоопарк «Три ведмеді» знаходиться на краю села Хащеве. Його заснував місцевий власник аграрного підприємства. Йому так подобалися дикі тварини (особливо ведмеді), що він вирішив відкрити свій зоопарк на потіху собі і іншим. Зоопарк названий на честь його перших мешканців – трьох бурих ведмедів.

Зоопарк

Зоопарк розділений на кілька зон. У першій розміщені травоїдні і копитні тварини. Тут можна побачити благородних оленів, сім’ю бізонів, екзотичних лам, активних страусів. Слідом ідуть улюбленці публіки – мавпи. Вони жваво скачуть по вольєру, позують на камеру і зовсім не проти чимось поласувати. По сусідству з такими гучними звірятами живуть досить тихі та спокійні дикобрази.

Якщо пройти далі, можна побачити ставок з качками, лебедями і гусьми. Цим птахам тут комфортно влітку і взимку. Поруч з водоплавними птахами розташувалися в своїх вольєрах фазани та перепілки.

Далі ми потрапляємо в зону хижаків. Тут живе легендарна пара тигрів – Шерхан і Багіра. Дикі красені завзято охороняють свою територію. Також в зоопарку проживає пара левів – Ліза і Самсон. Гордість зоопарку – вольєр з ведмедями.