Екскурсія до Запоріжжя. Порт Леніна, Дубовий гай та Козацький театр на о. Хортиця

Автобусний тур з Дніпра 57/13-АД

Вартість:

790 грн. (880 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

620 грн. (720 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

600 грн. (695 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки, 2 екскурсії та білети на катер

– театралізована вистава

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Порт Ленніна

Порт Леніна в Запоріжжі один з найбільших річкових портів України. Запоріжжя являється значним промисловим ценром і транспортною артерією Дніпро значно ввпливає на промисловий розвиток міста.

Дубовий гай

Парк “Дубовий гай” – без перебільшення – центральний парк відпочинку м.Запоріжжя. Від набережної магістралі тягнеться до річкового вокзалу “Дубовий гай”.

Назва парк “Дубовий гай” отримав від безлічі дубів, які ще в XVIII столітті займали великі території, що розкинулися до Великого Лугу. Саме, як парк культури і відпочинку його офіційно відкрили 1 травня 1959 року. Сьогодні загальна площа парку – 57 гектарів.

Особливість парку – річкова протока, через яку в декількох місцях перекинуті мости. Уздовж доріжок встановлені лавки, є дитячі майданчики, парк атракціонів, фонтан, кілька майданчиків для проведення концертів, тенісні корти, руїни старих будівель.

острів Хортиця

Хортиця – серце української культури, де народжувалася багата історія наших славних предків. І де, як не на Хортиці, згадати про одну з найяскравіших, важливих і пам’ятних сторінок української історії – запорозьке козацтво? Саме тут знаходився центр українського козацтва – Запорізька Січ. У вас буде екскурсія по історико-культурному комплексу “Запорізька Січ”, в ході якої Ви переміститеся на кілька століть назад в минуле, і поринете в цікаве і захоплююче життя відважних і сміливих запорізьких козаків.