Екскурсія до Запоріжжя на о. Хортиця, та Козацький театр на Січі

Автобусний тур з Дніпра № 53/9-АД

Вартість:

670 грн. (770 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

525 грн. (620 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

490 грн. (585 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– театралізована вистава

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– обід

острів Хортиця

Хортиця – найбільший острів на річці Дніпро, національний заповідник, площею 2400 га. Розташований посеред великого промислового центру – Запоріжжя, поруч з греблею Дніпрогес. Хортиця – серце української культури, де народжувалася багата історія наших славних предків. Ми запрошуємо вас здійснити подорож у світ унікальної, самобутньої культури запорізьких козаків, і стати свідками справжніх козацьких баталій під відкритим небом, серед мальовничої природи заповідної Хортиці

Козацький театр на Січі

На виступах Січових козаків ви дізнаєтеся багато цікавого про відважних воїнів, які захищали свою рідну землю – про легендарних запорізьких козаків. Тут ви побачите унікальну козацьку зброю, історія якої налічує сотні років, дізнаєтеся про призначення елементів екіпіровки і кожного знаряддя, яке використовували козаки в бою, і побачите його застосування на практиці.

Рукопашні сутички, баталії на шаблях, стрільба з лука верхи на коні – все це і багато іншого чекає вас протягом більш ніж півгодинного виступу. По закінченню програми у вас буде можливість покататися на коні, постріляти з козацької зброї, і сфотографуватися на пам’ять із запорізькими козаками в одному з найбагатших історією, культурою та енергетикою місць – на прекрасній Хортиці, біля Запорізької Січі.