Екскурсія до Горішніх Плавнів

Автобусний тур з Дніпра № 63/19-АД

Вартість:

735 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

630 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

525 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Горішні Плавні

Горішні Плавні – це місто на самих плавнях, мальовничих підтоплених ділянках з очеретом на Дніпрі, з одного боку, а з іншого, оточене каскадом величезних кар’єрів з видобутку залізної руди. Ви побуваєте на екскурсії в такому кар’єрі. І всі ці неймовірні і величні об’єкти Ви побачите на власні очі.

Полтавський ГОК

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат – найбільший в Україні виробник і експортер залізорудних окатишів, які використовуються в чорній металургії і виробництві сталі. Розташований в місті Горішні Плавні (Полтавська область). Кар’єр дуже великий, в глибину більше 300 м, завширшки – більше кілометра і в довжину більше 7 км. Кар’єрна техніка  на непідготовлених людей справляє грандіозне враження, особливо самоскиди і бульдозери. Кар’єр нагадує інопланетний пейзаж з фантастичного фільму. З оглядового майданчика величезні БєлАЗи виглядають, як мурахи.

Село Келеберда

Село Келеберда знаходиться на лівому березі річки Дніпро, на виступаючому далеко в річку мису, вище за течією на відстані в 5 км розташоване місто Горішні Плавні. До села прилягають великі ставки рибогосподарства, так що село практично з усіх боків оточене водою. Келеберда було сотенним містечком Полтавського полку. Татари спустошували село в 1675, 1696, 1796 роках. На березі Дніпра тягнеться виступ світло-рожевого граніту. Цей камінь в 1804 році був ужитий на п’єдестал для колони на честь Петра I в Полтаві.