Екскурсія в Полтаву

Автобусний тур з Дніпра № 58/14-АД

Вартість:

750 грн. (780 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

635 грн. (695 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

575 грн. (610 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії, відвідання монастиря

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Краєзнавчий музей

Полтавщина – це саме серце України, духовна столиця нашої країни і колиска українських традицій. Це воістину одне з найбільш унікальних і цікавих міст, що привертає мандрівників з давніх часів. Полтава – це знамениті «полтавські галушки» завбільшки з долоню, і місця, де відбувалися події, описані в гоголівських «Вечорах на хуторі біля Диканьки», і історичне поле Полтавської битви! Все це Ви зможете побачити під час екскурсії по Полтавському краю! Вся історія краю зібрана в в Краєзнавчому музеї, який не залишить байдужим жодного відвідувача.

Музей Полтавської битви

Відвідування візитної картки Полтави – музею Полтавської битви. У музеї діє унікальна виставка експонатів кінця XVII в і періоду Північної війни, присвячена Полтавській битві. Діорама битви, автентичні зброя і одяг (в тому числі оригінальний мундир Петра I) та інші предмети. Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про хід битви, її передумови і наслідки.

Музей Котляревського

Екскурсія в музей-садибу Котляревського, який був учасником  російсько-турецької війни, директором  Полтавського театру і учасником масонської ложі. І, звичайно, він був автором знаменитої “Енеїди”.

Полтавські галушки

Фішкою цього туру є полтавська галушка. Що це таке і, найголовніше, як її приготувати, дізнаємося в колоритному ресторанчику в центрі міста, а майстер-клас по виготовленню-приготування галушки закріпить всі знання!.