Екскурсія в Полтаву, Опішню та Диканьку

Автобусний тур з Дніпра № 60/16-АД

Вартість:

800 грн. (830 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

700 грн. (730 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

600 грн. (600 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Полтавщина

Полтавщина – це саме серце України, духовна столиця нашої країни і колиска українських традицій. Це воістину одине з найбільш унікальних і цікавих міст, що привертає мандрівників з давніх часів. Полтава- це знамениті «полтавські галушки» завбільшки з долоню, і місця, де відбувалися події, описані в гоголівських «Вечорах на хуторі біля Диканьки», і історичне поле Полтавської битви!

Опішня

Опішня – гончарна столиця України. Ось уже кілька тисячоліть вироби тутешніх майстрів є одними з кращих в Україні.

Поруч з музеєм знаходиться ринок кераміки, де Ви можете купити собі вироби місцевих  майстрів (сувеніри) і тим самим не тільки підтримати копійкою національні традиції, а й привести з екскурсії в свій будинок справжній шедевр, створений руками справжнього майстра. Адже відомо, що тутешні майстри використовують гончарні секрети, які передаються тільки з покоління в покоління. Це багато чого варте!

Диканька

В Диканьці ми відвідаємо краєзнавчий музей, художню галерею Марії Башкирцевої, Троїцьку церкву, Миколаївську церкву, усипальницю Кочубеїв. Ми дізнаємося історію родини В.Л. Кочубея – генерального судді України, відвідаємо екскурсію до Кочубеївських дубів. Круглий рік тут готові радо зустріти, пригостити смачним українським борщем з пампушками, а в травні Диканька також порадує нас чудовим видовищем квітучого бузку.