Екскурсія в Петриківку та “Миколин хутір”

Автобусний тур з Дніпра № 47/3-АД

Вартість:

660 грн. (700 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

510 грн. (550 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

465 грн. (505 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– обід

– майстер-клас

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

Центр народного мистецва

Ви відвідаєте Музей Петриківського розпису. Під час екскурсії з професійним екскурсоводом ви ознайомитеся з відомим на весь світ петриківським розписом. Традиційний декоративний розпис став відомий ще в ХІХ столітті. Наприкінці 1990-х був заснований Центр народного мистецтва «Петриківка» з народних умільців, які працюють в стилі Петриківського розпису. Для туристів відкриті виставкові зали музею і майстерні. Ви побачите картини, прикраси, предмети побуту, посуд, книги, оздоблені петриківським розписом.

Миколин хутір

Дивовижний Миколин хутір, де можна познайомитися з мистецтвом настінного розпису, з побутом і звичаями українських селян. Музей розташований в хаті, якій вже 100 з гаком років. Тут є старовинний ткацький верстат, традиційна українська піч, абсолютно всі предмети інтер’єру. Всім цим користувалися тут жителі десятки років назад.

Мандруююча хатинка

Одна з родзинок хутора – “Мандруюча хатинка”. Це справжнісінький будинок на колесах! Весь в петриківського розпису і традиційним українським інтер’єром. Будь-який бажаючий зможе зайняти своє місце і покататися навколо хутора.