Екскурсія в Кропивницький, Музей ракетних військ стратегічного призначення та с. Мигія

Автобусний тур з Дніпра № 78/34-АД

Вартість:

1680 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1440 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

1250 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– обід

Музей ракетних військ

Запрошуємо Вас відвідати унікальний в своєму роді Музей ракетних військ стратегічного призначення, який розташований в селі Побузьке неподалік від міста Первомайська. За радянських часів ці місця мали стратегічне значення – саме тут розташовувалися ретельно замасковані глибокі підземні командні пункти і шахти з найсучаснішими на той час ядерними ракетами. З утворенням незалежної України один з командних пунктів був перетворений в музей. Цей музей є унікальним у своєму роді.

Все бойове обладнання залишилося в музеї з часів «холодної» війни між Радянським Союзом і США. Тут Ви побачите найбільшу в світі балістичну ракету «Сатана», величезні тягачі ракет, відвідайте командний пункт, в якому знаходиться та сама «червона кнопка», зійдіть в шахту пускової установки і оцініть всю величезну ядерну міць СРСР.

Історя села Мигія

Мигія – село з багатою історією, тут існували поселення ще до нашої ери. Зараз тут проживає приблизно 2 тисячі осіб. Ці землі побачили на своєму віку безліч відомих історичних особистостей: легендарного Івана Сірка, Петра Калнишевського, Пилипа Орлика – автора першої в Європі Конституції. А природа в Мигії володіє просто магічною красою! Не дарма, ці місця називають «Українською Швейцарією». Крім того, ми з Вами відвідаємо так зване «Чорне озеро» – затоплений гранітний кар’єр, в якому раніше добували граніт. Глибина озера, за різними оцінками становить від 26 до 50 метрів!

Невідомий Кропивницький

Другий день почнеться зі знайомства з історією Кропивницького, який був заснований 1754 року як фортеця Єлисаветград на місці Інгульської слободи та інших козацьких поселень. Ми пройдемося валами Фортеці святої Єлисавети та прогуляємося вулицями міста, де частково зберіглася старовинна забудова з будинками у стилі модерн. У двох найгарніших із них розташовані краєзнавчий та художній музеї, які ми обов’язково відвідаємо.