Екскурсія в “Зоопарк Пилишенко”, до Музею “Замок Попова” та на Панське озеро

Автобусний тур з Дніпра № 66/22-АД

Вартість:

700 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

635 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

515 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Зоопарк Пилишенко

Дивовижне поруч! Хто не був в Василівському зоопарку, що в Запорізькій області, той багато втратив. Ця екскурсія стане чудовим відпочинком для всіх. Ви наберетеся нових вражень і будете із задоволенням згадувати цей чудовий день. Зоопарк сім’ї Пилишенко – це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і одночасно дуже ласкаві леви, тигри, клишоногі ведмедики. Побувавши тут лише один раз хочеться повертатися знову і знову !!!

Замок Попова

Замок Попова у Василівці – це грандіозний казковий палац, який був побудований в 1894 році. Це родовий маєток дворян Попових, названий на честь його першого власника Василя Степановича Попова. Наша екскурсія розповість про історію створення садиби і її знаменитих мешканців.

Панське озеро

Чимало є на Україні місць, оповитих таємницями і легендами. Одне з таких місць – Панське озеро. Воно привертає щорічно тисячі туристів з усього світу. Це невелика водойма в заповіднику Пристіни. Озеро живлять двадцять п’ять підземних джерел. Температура води завжди однакова: +12 тут і в січні, і в серпні. Холодна джерельна купіль вважається цілющою. Щодня «Панське озеро» відвідує понад сотні людей.