Екскурсія в Асканію Нову

Автобусний тур з Дніпра № 76/32-АД

Вартість:

915 грн. (950 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

845 грн. (870 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

730 грн. (760 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та екскурсія

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– обід

Неораний степ

А Ви вже бачили на власні очі одне з семи природних чудес України? Тоді наша екскурсія в Біосферний заповідник Асканія-Нова – для Вас! Це унікальний природний пам’ятник, розташований на півдні України: саме тут знаходиться єдина в Європі ділянка неораного степу.

Смарагдовий оазис

У заповідник “Асканія-Нова” входить прекрасний дендрологічний парк “смарагдовий оазис” із затишними алеями та мальовничими галявинами, який займає площю понад 200 га. Тут, в умовах досконалого безлісого посушливого степу Прісиваш’я, наполегливою і копіткою працею людини за декілька десятиліть створені всі характерні для України ландшафти: степовий, лісостеповий, приозерний, садовопарковий, садовий.

Дивовижний зоопарк

У заповіднику мешкає велика кількість звірів: сайгаки, косулі, коні Пржевальського, африканські зебри, американські бізони, шотландські поні, олені, антилопи. Та ще безліч рідкісних птахів і рослин. Найбільш цінний заповідник кількістю степових трав і квітів, яких більше 400 видів. Асканія-Нова входить в число «100 великих заповідників і парків» світу. 69 видів тварин, які живуть в Асканії, занесені в Червону книгу України