Екскурсійний тур “Українські Мальдіви”: острів Джарилгач і Скадовськ, відвідання дельфінарію “Акварель”

Автобусний тур з Дніпра № 81/37-АД

Вартість:

1650 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1420 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

1155 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– проживання (1 ніч) та сніданок

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Острів Джарилгач

Відпочинок на острові Джарилгач привабливий, в першу чергу, своїм особливим спокоєм, надзвичайно чистими і яскраво-блакитними водами Чорного моря, а також віддаленістю від міських курортів. Джарилгач – це єдиний безлюдний острів не тільки в Україні, але і у всій Центральній Європі. З берега можна побачити, як в море граються дельфіни. Тут живуть дикі тварини, яких можна зустріти, прогулюючись по острову: олені, лані, муфлони. Безкраї пляжі, сотні невеликих озер, піщані дюни і болота в композиції з рідкісними рослинами і дикими тваринами створюють гармонійну картину і дійсно дарують відчуття єдності з природою. Поїздка на острів Джарилгач – це відмінна можливість прогулятися екологічними і пізнавальними стежками.

Скадовський дельфінарій

Скадовський дельфінарій «Акварель» є популярним місцем розваги для всієї родини. Шоу з дельфінами – це захоплюючий спектакль, де глядачі стають свідками виступу наших дельфінів – Касі, Бьюті і Гени, які вміють грати в баскетбол, співати, стрибати, малювати, жонглювати, і навіть танцювати. Яскраве шоу захопить вас, в ньому  братимуть участь не лише дельфіни і їх тренери, а й усі глядачі.

Дельфіни народжуються з природною посмішкою на обличчі і вважаються “найрозумнішим” тваринами на нашій планеті. І спостерігати за ними в умовах їх природної поведінки – це незабутній візуальний і емоційний досвід для людей будь-яких вікових груп.