Екскурсійний тур “Полтавські канікули”

Автобусний тур з Дніпра № 84/40-АД

Вартість:

1870 грн. (1940 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1600 грн. (1670 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

1230 грн. (1300 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки 6 музеїв та 8 екскурсій

– проживання в готелі (1 ніч)

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування та майсер-клас з виготовлення галушок

Полтава

Полтавщина – це саме серце України, духовна столиця нашої країни і колиска українських традицій. Це воістину одне з найбільш унікальних і цікавих міст, що привертає мандрівників з давніх часів. Полтава- це знамениті «полтавські галушки» завбільшки з долоню, і місця, де відбувалися події, описані в гоголівських «Вечорах на хуторі біля Диканьки», і історичне поле Полтавської битви! Все це Ви зможете побачити під час екскурсії по Полтавському краю!

Опішня

Опішня – гончарна столиця України. Ось уже кілька тисячоліть вироби тутешніх майстрів є одними з кращих в Україні.

Поруч з музеєм знаходиться ринок кераміки, де Ви можете купити собі вироби місцевих майстрів (сувеніри) і тим самим не тільки підтримати копійкою національні традиції, а й привести з екскурсії в свій будинок справжній шедевр, створений руками справжнього майстра. Адже відомо, що тутешні майстри використовують гончарні секрети, які передаються тільки з покоління в покоління. Це багато чого варте!

Музей весілля

Музей українського весілля відкритий в 2008 році в Будинку культури села Великі Будища неподалік від Диканьки. В експозиції представлено весільне оздоблення різних часів, предмети побуту, вишиті сорочки та рушники. Крім огляду музей, тут пропонують здійснити обряд українського весілля.

Диканька

Відвідування в Диканьці краєзнавчого музею, художньої галереї Марії Башкирцевої, Троїцької церкви, Миколаївської церкви, усипальниці Кочубеїв. Історія родини В.Л. Кочубея – генерального судді України, екскурсія до Кочубеївських дубів. Круглий рік тут готові вас радо зустріти, пригостити смачним українським борщем з пампушками, а в травні Диканька також порадує Вас чудовим видовищем квітучого бузку.