Екскурсійний тур “Одного разу в Одесі” з відвіданням Катакомб

Залізничний тур по Україні (Одеський напрямок) № 85/1-О

Вартість:

1240 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1030 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

860 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери в Одесі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 4 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Автобусна екскурсія по Одесі

У програмі туру Автобусна екскурсія по Одесі з відвідуванням Аркадії. Тільки завітавши до славного міста-героя Одеси ви матимете змогу відвідати славнозвісну Аркадію – найпопулярніший пляж в Одесі.  Це улюблене місце відпочинку місцевих жителів, і якщо люди похилого віку відпочивають тут вранці і вдень, то молодь  полюбляє відпочивати тут ввечері і вночі.

Одеська кіностудія

Українська кіностудія в Одесі, одна з перших кіностудій Російської імперії та СРСР. Одеська кіностудія веде свою історію з 1907 року. Саме тоді кінематографіст Мирон Гроссман почав знімати одні з перших вітчизняних фільмів. Тим самим він створив кіноательє «Мирограф», яке потім переросло в Кінофабрику.

Катакомби

Катакомби – це справжній «паралельний світ» під землею. Їх протяжність сягає трьох тисяч кілометрів. Район виробок в районі села Нерубайське – найстаріший для одеських катакомб. Саме там, в перші місяці окупації міста німецько-фашистськими військами, дислокувався партизанський загін. Основний час екскурсії займає подорож підземним лабіринтом. Але навіть в цих досить комфортних умовах похід виходить вражаючим. 70 сходинок вниз – і ви немов потрапляєте в інше життя. Її антураж був відтворений на основі свідчень партизан, що залишилися в живих після Другої Світової війни, з використанням предметів, знайдених в цих місцях. В катакомбах, панують «вічні» +14 градусів і вологість до 90%.

Пішохідна екскурсія Одесою

Під час екскурсії ми побачимо історичні місця місця, зробимо прогулянку старовинними вулицями: Дерибасівській, Пушкінській, Рішельєвській і Ланжеронівської. Познайомимося з шедевром архітектури і зодчества – Театром опери та балету, а також c історичними будівлями, в яких розташовані археологічний і морський музеї. Ми зможемо пройтися по затишному Приморському бульвару, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам’ятник герцогу де Рішельє і знамениті Потьомкінські сходи, яка є парадним входом на Приморський бульвар з боку моря. Вашому погляду відкриється чудова панорама з видом на морський вокзал, порт і море.