Екскурсійний тур в Кропивницький та в Умань “Софіївський парк”

Автобусний тур з Дніпра № 79/35-АД

Вартість:

1685 грн. (1730 грн. – дорослий) в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1445 грн. (1480 грн. – дорослий) в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

1260 грн. (1295 грн. – дорослий) в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– проживання в готелі (1 ніч) та сніданок

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Кропивницький

Кропивницький – чарівний куточок з багатющою історією і глибокими національними традиціями – один з них. Розташований на Придніпровській височині в мальовничій долині річки Інгул, він може порадувати туристів різноманіттям красивих місць і неповторних пам’яток. Прогулюючись по його мальовничих вулицях, можна годинами милуватися невеликими витонченими будівлями, історія яких повідає багато захоплюючих фактів і легенд.

Парк Любові

Софіївський Парк – один з найстаріших і найкрасивіших парків Європи, неповторний шедевр ландшафтного мистецтва, овіяний ореолом романтичних історій. Це воістину казкове місце, де все просякнуте міфами і легендами! Парк був заснований в кінці 18 століття графом Потоцьким і отримав таку назву на честь його дружини Софії. Ландшафтно-парковий комплекс будувався як символ любові до чарівної Софії, тут все дихає любов’ю. Неспроста це місце ще називають Парком Любові.

Романтична атмосфера

У парку посаджені місцеві і екзотичні деревні і чагарникові рослини, територію парку прикрашають Левкадська і Тарпейська скелі, гроти і павільйони, озера. Особливість Софіївського парку – античні скульптури і фонтани, які створюють особливу романтичну атмосферу.