Екскурсійний тур в Генічеськ Рожеве озеро (Арабатська Стрілка), термальні джерела та Асканію Нову

Автобусний тур з Дніпра № 80/36-АД

Вартість:

1660 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1480 грн. в розрахунку на 24 осіб + 2 безкоштовно

1210 грн. в розрахунку на 49 осіб + 5 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– проїзд на комфортабельному автобусі

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 2 екскурсії

– проживання (1 ніч) та сніданок

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– особисті витрати

– харчування

Рожеве озеро

Давайте познайомимося з українським «Мертвим морем»! Знаходиться воно на Херсонщині. Це незвичайне по красі Рожеве (Генічеське) озеро і є частиною озера Сиваш і має дуже високу концентрацію солі. Поблизу вода озера здається мутнуватої, а здалеку – рожевої. Своїм кольором озеро зобов’язане життєдіяльності одноклітинних водоростей дуналіелла солоноводна, що мешкають переважно в солоних морях.

Термальні джерела

На Арабатській Стрілці є багато термальних водних і грязьових джерел. Серед них є і Гарячий ключ – це два басейни з гарячою термальною водою (температура 40 градусів),  а  також  басейн  з  лікувальною гряззю. Туристи приїжджають сюди і взимку, і влітку – тим більше.

Асканія Нова

А Ви вже бачили на власні очі одне з семи природних чудес України? Тоді наша екскурсія в Біосферний заповідник Асканія-Нова – для Вас! Це унікальний природний пам’ятник, розташований на півдні України: саме тут знаходиться єдина в Європі ділянка неораного степу. У заповіднику мешкає велика кількість звірів: сайгаки, косулі, коні Пржевальського, африканські зебри, американські бізони, шотландські поні, олені, антилопи. Та ще безліч рідкісних птахів і рослин. Найбільш цінний заповідник кількістю степових трав і квітів, яких більше 400 видів. Асканія-Нова входить в число «100 великих заповідників і парків» світу. 69 видів тварин, які живуть в Асканії, занесені в Червону книгу України