Гаварецька кераміка та світ Маркіяна Шашкевича

Залізничний тур по Україні (Львівський напрямок)

Музей Маркіяна Шашкевича

Нас чекає подорож до с.Підлисся, там ми відвідаємо садибу-музей, де народився  Маркіян Шашкевич, і дізнаєтмось про життєвий шлях цього видатного українського діяча, а за сухої погоди піднімемось  на гору, де у 1911-у році встановлено пам’ятний хрест на честь 100-ї річниці з дня народження   Маркіяна  Шашкевича та оглянетмо  чудову панораму навколишніх сіл

Гавареччина

У с.Гаваречча, здається зупинився час, майстри-гончарі покажуть вам як із шматка глини народжується гарний керамічний виріб. Тут розкажуть технологію випалювання у печі та відкриють таємницю чому гаверецька кераміка є чорною. Село здивує вас криївкою-музеєм, глибокою 55-метровою криницею та мальовничою природою. Коли Матір Божа йшла до Почаєва, вона ступила на гору біля  Гавареччини. На місці, де вона зупинялася, почало бити джерело, а гору назвали Святою. Казкові панорами та щира молитва подарують вам душевний спокій та рівновагу.

Екскурсія по Львову

Пішохідна оглядова екскурсія по історичній частині Львова «Австрійський Львів і підземелля». Ви побачите Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, Оперний театр, залишки міських оборонних мурів 14 століття і австрійську забудову 19-20 ст., Центральний проспект Свободи, Латинський квартал, Латинську катедру, Бернардинський монастир, єврейський квартал, площу Ринок, Аптеку-музей і багато іншого.