Вінниця та фонтан ROSHEN

Залізничний тур по Україні (Київський напрямок) № 112/16-К

Вартість:

1590 грн. в розрахунку на 15 осіб +2 безкоштовно

1490 грн. в розрахунку на 25 осіб + 2 безкоштовно

1150 грн. в розрахунку на 45 осіб + 4 безкоштовно

Безкоштовні місця надаються дорослим для супроводження груп дітей

У вартість туру включено:

– трансфери

– супровід по всьому маршруту

– вхідні квитки та 3 екскурсії

– медичний працівник при групі 30 і більше дітей

– страхування

У вартість не включені:

– залізничні квики

– особисті витрати

– харчування

Вервольф

В Стрижавці розміщена ставка Гітлера «Вервольф». Виставка зброї та техніки часів Великої Вітчизняної війни. Гіди-екскурсоводи проведуть для Вас захоплюючу екскурсію, розкажуть про таємниці бункера Гітлера і про інші цікаві і невідомі факти Другої світової війни, а також зможете побачити знахідки, що залишилися після тих часів. Буде час на фотографування біля техніки і на території музею.

Садиба М.І. Пирогова

Музей-садиба М.І. Пирогова – видатного вченого, законодавця військово-польової хірургії, перш за все, він був ще й талановитим лікарем і педагогом. Кожен елемент  експозиції, представленої тут, свідчить не тільки про життя, працю і великі звершення Миколи Пирогова, але і відображає той час, в якому жив великий вчений-лікар. На території діють три музеї: Будинок-музей Пирогова, музeй-аптека, а також Церква-Усипальниця, де покоїться забальзамоване тіло вченого (хоча б один раз варто побачити!)

Оглядова екскурсія по Вінниці

Оглядова екскурсія по Вінниці. Ще є час, а значить, можемо побачити гарне місто. Ви побачите знамениті Вінницькі трамваї, які надають місту особливий Європейський шик; головна Вінницька вулиця Соборна здивує наявністю храмів (серед них – Капуцинський Храм 19 століття, Свято-Преображенський Кафедральний Собор), затишні кафе, де можна буде смачно перекусити і привітні жителі Вінниці «змусять» Вас повернутися в це місто ще й ще!

Садиба М.І. Пирогова

Одним з таких грандіозних відкриттів є Вінницькі фонтани «Roshen». Це найбільший плаваючий фонтан в Європі, аналогів якому в Україні немає. Фонтани заворожують туристів своїм неповторним, захоплюючим музичним 3D шоу. Символ Вінниці – світло-музичний фонтан «Рошен», його можна порівняти з фонтаном міста Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах. Висота струменя сягає 60 метрів, а фронтальний розліт води становить 140 метрів. Феєричне шоу під дивовижну музику, як завершення насиченої екскурсії, додасть Вам відчуття свята і подарує приємні спогади від знайомства з Вінницьким Краєм!