Чому люди подорожують? 

Які цілі переслідує людина, яка подорожує? Навіщо ми щороку беремо відпустку і вирушаємо в теплі країни або на гірськолижний курорт? Може це просто звичка, прищеплена нашим оточенням, а може це свідомий вибір кожного, що приводить до неодмінного пізнання світу. Є кілька причин, через які люди відправляються в подорожі.
1. Ви втомилися від роботи і хочете відпочити. З цією метою більшість людей планує свою відпустку. Не важливо, куди вони поїдуть, тільки б не бачити своє робоче місце. Адже зміна середовища перебування – це найкращий відпочинок і це прекрасна можливість для мозку почати думати в іншій площині або взагалі не думати і насолоджуватися океаном за вікном. А після можна знову полюбити свою роботу. В цьому щось є.
2. Любов до планування. Для деяких подорож – це прекрасна можливість проявити свої організаторські здібності. Навіть ті, хто не любить це робити в інших сферах життя – з радістю справляються з поставленими завданнями при складанні маршруту, виборі готелю, екскурсій, вечірніх розваг тощо.
3. Спілкування з людьми. Що може бути цікавіше, ніж познайомитись з новими друзями? А під час подорожі це виходить на багато простіше і цікавіше, бо  людина знаходиться в розслабленому стані і відкрита до спілкування. Невимушені бесіди, Спільні інтереси і вже плюс один друг в іншій країні у вас є. А коли таких збираються десятки, розумієш, що світ не такий вже й великий і його реально весь побачити.
4. Пізнання інших релігій. Нерідко можна почути, що людина відправилась в подорож тому, що його цікавлять погляди інших народів, їх традиції та віра. В такій подорожі Ви зможете нарешті знайти себе і знайти відповіді на питання, що вас цікавлять. Якщо у вас не раніше не виходило це зробити, та зараз сміливіше плануйте такі подорожі.
5. Вирішення проблем. Якщо у вас накопичилася гора невирішених питань, то сміливо вирушайте в подорож. Всього за кілька днів Ваш розум очиститься від настирливих думок і рішення прийде саме собою. Це на багато ефективніше ніж думати 24 години без зупинки. Перевірете, потім поділіться досвідом.
6. Фотографія. Любов до відображення своїх поглядів на цей світ тягне мандрівників в різні куточки, де вже були сотні людей або не ступала нога людини. Головною переслідуваною метою стає – зробити фото з такого ракурсу, якого решта ще не знайшли. І вважати його найкращим, тому що воно знайдено вами.
7. Вивчення іноземних мов. Найкраще навчання проходить під час практики, а саме спілкування з оригінальним носієм іноземної мови. Для цього люди відправляються в країни, які найменше говорять їх мовою і занурюються з головою в місцеві скорочення і акценти. Це розбурхує, здається, ще мить і ця мова стане рідною.
8. Пізнання себе і близьких людей. Хочеш пізнати людину по справжньому – відправся з нею в подорож. Такий же принцип працює і при одиночній поїздці. Коли ведеться внутрішній діалог сам з собою, а потім він припиняється і в цей момент Ви відкриваєте для себе чергову істину про себе та тих, хто довкола.
9. Любов до подорожей. У кожного своє хобі в житті. У деяких це збирати листівки, магнітики або цукрові стіки. А хтось збирає подорожі і відзначає або стирає їх на карті travel map.
10. Подорож – це стиль життя. Це люди, які не можуть сидіти в 4-х стінах. Їм потрібне повітря, дороги, гори, інші міста. Це захоплення, воно безсумнівно приємне та надзвичайно цікаве.
Постав собі запитання, навіщо подорожуєш ти і дізнайся себе з нової сторони.